info@cergo.cz

Energetické projekty na klíč

Úsporný a bezpečný provoz nemovitostí

O společnosti

Společnost CERGO s.r.o. zastřešuje skupinu firem s více než dvacetiletou historií a zkušenostmi v oblasti realizace a provozu energetických projektů a staveb a poskytování služeb v oblasti správy nemovitostí.

ISO certifikace

ISO 9001
ISO 14001
ISO 18001

V rámci firemní skupiny se její jednotliví členové specializují na okruhy činností, v nichž dokáží svým zákazníkům přinést maximální přidanou hodnotu a užitek.

Firemní skupinu CERGO tvoří společnosti CERGOMONT s.r.o., CERGO ENERGY s.r.o. a CERGONET s.r.o. 

Jádro společnosti tvoří pracovníci a manažeři, kteří mají dlouhodobé zkušenosti s poskytováním profesionálních služeb při realizaci a provozování energetických projektů, stavebních realizací a zajišťování komplexních služeb pro provoz nemovitostí.

Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům a partnerům řešení a služby, které přináší skutečnou přidanou hodnotu, zvyšují uživatelský komfort a snižují energetickou náročnost. Poskytujeme vždy nezávislý a erudovaný pohled na potřeby našich zákazníků a dosahujeme tak potřebných výsledků.

Pomůžeme Vám získat finanční zdroje na realizaci Vašich projektů a investičních záměrů, zajistíme kompletně přípravnou fázi projektu, zabezpečíme kvalitní realizaci a následný provoz projektu po celou dobu jeho životního cyklu.

Zákaznické centrum

+420 549 410 400
+420 777 707 717
info@cergo.cz

Kontaktujte nás

Klienti a partneři

Vybraní klienti


Partneři


Proč s námi?

Proč s námi?

20 let v oboru
100% česká firma
90+ realizovaných
projektů
ISO certifikace kvality