Reference

Služeb firmy CERGONET užíváme od roku 2015. Práci všech zaměstnanců hodnotíme velmi kladně. Jejich jednání je na vysoké profesionální úrovni, vstřícné a rychlé. Vždy s námi jednají mile, ochotně a přátelsky. Jsme s prací všech velmi spokojeni.

Marie Sedláková, předsedkyně

SVJ Osvobození 1663, 1664 v Tišnově

Se službami společnosti CERGONET s.r.o. při správě našeho družstva jsme velice spokojeni. Spolupracujeme s nimi již od založení bytového družstva a zahájení výstavby našeho bytového domu. Pracovníci firmy CERGONET ve spolupráci s představenstvem řeší prakticky všechny oblasti v rámci správy bytového družstva a domu, a to jak oblast provozní, technickou, tak ekonomickou včetně právního servisu a poradenství v oblasti družstevního bydlení.

Ing. Marek Štefan, předseda představenstva

Bytové družstvo Písečná-Blansko, družstvo

Ráda bych jménem Společenství vlastníků domu Údolní 1162/17 v Blansku touto cestou vyjádřila své velké poděkování vašemu techniku správy nemovitostí, panu Vojtěchovi Praxovi, za jeho vysokou profesionalitu, laskavost, spolehlivost a vstřícnost. Jeho vždy pohotové, rychlé a vstřícné jednání je přístup, kterého si, zejména v dnešní době, opravdu velmi vážíme.

Bc. Petra Kupková, předsedkyně výboru

Společenství vlastníků domu Údolní 1162/17 v Blansku

Touto poněkud neobvyklou formou chci vyjádřit poděkování za obrovskou a nenahraditelnou pomoc při organizaci shromáždění našeho SVJ. Děkuji i za vstřícnost a ochotu při všech jednáních v rámci spolupráce firmy CERGONET s výborem našeho SVJ.

Ing. Josef Švehla

SVJ Absolonova 5, 6, 7, 8 v Blansku

Správa bytového domu je časově, znalostně i administrativně náročná činnost. Již pět let jsou našemu výboru SVJ oporou paní Kovaříková, paní Jánošíková a pan Chaloupka z firmy CERGONET. S lidským přístupem nám poskytují profesionální servis, za což jsem velmi rád.

Ing. Aleš Jelínek, předseda

SVJ Dlouhá 1969, Tišnov

S firmou CERGONET s.r.o. spolupracuji 15 let. Spolupráce je ve všech ohledech správy bytů v majetku města Tišnova vždy rychlá a bezproblémová, všichni pracovníci správy nemovitostí velmi vycházejí vstříc. Spolupráci s firmou CERGONET doporučuji!

Kateřina Smetanová

Město Tišnov, Odbor správy majetku a komunálních služeb

Se skupinou CERGO jsme realizovali již několik projektů zabývajících se vytápěním našeho areálu a úsporami energií. Oceňuji jejich mnohaleté zkušenosti s realizací a provozem, které zužitkovávají již od prvotního návrhu řešení. Na jejich poctivý přístup a navržená řešení se mohu dlouhodobě spolehnout.

Ing. Karel Flídr, CEO

Flídr group

Spolupráce při projekční přípravě revitalizací TZB v bytových domech naší městské části probíhá s partnery z CERGO ENERGY vždy profesionálně, vstřícně a rychle. Na každou zakázku se dívají očima nejen projektanta, ale i očima realizátora a provozovatele díla. Tohoto přístupu si v dnešní době obzvláště vážíme.

Bc. Hana Longínová, správa majetku

Úřad městské části Brno-Jundrov

S projekční kanceláří CERGO ENERGY dlouhodobě spolupracujeme v oblasti přípravy a tvorby projektové dokumentace. Ať už jde o rodinné domy a bytové domy či stavby občanské vybavenosti vždy najdeme efektivní a energeticky úsporné řešení. Na CERGO ENERGY se mohu spolehnout v celé šíři TZB – přes vytápění a zdravotechniku až po vzduchotechnika a chlazení. Vždy v termínu a ve vysoké kvalitě.

Ing. arch. David Hoffmann

ADH architects s.r.o.

1

Pomůžeme získat finanční zdroje na realizaci Vašich projektů a záměrů.

2

Kompletně zajistíme přípravnou fázi projektu.

3

Projekt kvalitně zrealizujeme.

4

Zabezpečíme následný provoz po celou dobu životního cyklu projektu.

Začít s novým projektem – ozvěte se nám

Proč si nás vybrat?

30 let v oboru

Víc než třicetiletá historie v oboru, více než třicet let zkušeností v oblasti energetických projektů a správy nemovitostí.

100 % česká firma

Skupina CERGO je tvořena společnostmi s jasnou vlastnickou strukturou a stabilním regionálním zaměřením.

200+ projektů

Máme za sebou přes 200 úspěšných projektů. Za každým z nich stojí spokojený klient.

40+ profesionálů

Naši kolegové jsou profesionálové s rozsáhlými a praktickými zkušenostmi v přípravě, realizaci i následném provozu námi nabízených řešení.

Na tomto webu používáme soubory cookies. Pokud souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko „Povolit vše" nebo upravte jejich použití podle vašich preferencí.